Dramatický tréningový zápas proti 16-ke + FOTKY

V strede týždňa je zvykom, že sa mládežnícke mužstvá z Trenčína dohodnú a zahrajú si proti sebe zápas. Dnes sa proti nám postavilo mužstvo U-16.

Od prvej minúty sme si možno zase alibisticky mysleli, že sa súper porazí sám. Prvý polčas bol jasne v rukách mladších kolegov, ktorý za pár minút dokázali skórovať až 3 krát. Z nepochopitelných dôvodov sme zasa začali hrať až keď bolo horúco.

Po výmene strán to bola iná 17-ka. Mužstvo behalo, bránilo, útočilo a hlavne strielalo góly. Aj keď sa možno každý pozastaví nad predstavami ako môže 17-ka mať problémy so 16-kou. Bohužiaľ môže ! Konečne však kolektívik, ktorý sa toľko snažime budovať nevzdal a chcel so zápasom niečo spraviť. to sa mu aj podarilo !! Aj keď tesne ale predsa. 17-ka dokázala zdolať v ťažkom zápase 16-ku 4:3, keď góly domácich vsietil 2 Homola a 2 Ďuráči. Hráčom by som chcel odkázať, že každé víťazstvo si treba vážiť, nikdy nevieš kedy to bude tvoje posledné !!!